Hanna Przybylska
Przewodnik po ubezpieczeniach
Blog

Naprawa pojazdu

międzynarodowe-połączenia-salon-samochodow-genewa-2010--2010_19-113126
Każde auto potrzebuje okresowych napraw i co najmniej drobnych prac serwisowych związanych z wymianą części eksploatacyjnych. Niestety od czasu do czasu potrzebuje również naprawy po stłuczce, kolizji, lub wypadku.

Teraz istnieje możliwość korzystnego kupowania części w sieci, na platformie internetowej Czesci24.pl. To obecnie największy sklep, oferujący ceny niższe o 20-30% niż w sklepach detalicznych. Dostępnych jest ponad 1 500 000 szt. nowych części zamiennych do wszystkich marek i pochodzących od sprawdzonych producentów.
Aż 90% towaru dostępne jest w od ręki, tzn. w ciągłej sprzedaży!

Z platformy sprzedażowej Części24.pl korzysta z zadowoleniem sieć naprawcza PZU, a części te rekomendują także pozostali ubezpieczyciele.
Dostawa możliwa jest się w 24 h, a płatności można dokonać jedną z 16 metod.
Klient lub warsztat ma 10 dni na zwrot. Obsługiwani są zarówno klienci detaliczni, jak i hurtowi. Możliwa jest wysyłka towaru na terenie całej Unii Europejskiej.
Firma kładzie bardzo duży nacisk na jak najlepszą i profesjonalną obsługę klienta.
Zarówno W procesie sprzedaży, jak też likwidacji szkód wykwalifikowani mechanicy zawsze służą pomocną.

Dla klientów przewidziano atrakcyjne rabaty i gratisy do zamówionych części.
W ofercie znajdują się: elementy do tuningu, kosmetyki, akcesoria, blacharka, układy termiczne, hamulcowe, zawieszenia, układy kierownicze, elektryczne, CB RADIO, amortyzatory, wyposażenia warsztatów, świece i wiele wiele innych.
System płatności internetowych w tym również karty kredytowe dzięki któremu z każdego banku przelew jest u nas w 10 minut a realizacja zamówienia w ten sam dzień.
czesci24_Kopia (2) logo