Hanna Przybylska
Przewodnik po ubezpieczeniach
Blog

Małgorzata Kożuchowska rozpoczyna współpracę z Avivą

Małgorzata Kożuchowska rozpoczyna współpracę z Avivą i weźmie udział w najnowszej kampanii reklamowej ubezpieczyciela. Wartości, które wyznaje i uosabia jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek, są też bliskie marce Aviva: bezpieczeństwo i dobro rodziny, najwyższa jakość, stabilność.


Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej opiniotwórczych Polek, cenioną aktorką, która otwarcie utożsamia się z wartościami rodzinnymi, słynie z przemyślanych decyzji, konsekwencji. To nowoczesna kobieta z klasą.

m-kozuchowska
Od lat mam zaufanie do Avivy. Po skończeniu studiów zdecydowałam się na tego ubezpieczyciela i jesteśmy razem do dziś, choć w tym czasie przecież moje życie diametralnie się zmieniało. W mojej ocenie Aviva reprezentuje najwyższy standard ubezpieczeń i dlatego mogę śmiało rekomendować ją wszystkim, którym leży na sercu dobro najbliższych – mówi Małgorzata Kożuchowska.
Kampania „Mam plan na nagłą zmianę planów” rozpocznie się 6 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny, w telewizji i internecie.
Współpraca z Małgorzatą Kożuchowską jest dla nas naturalna, bo bliskie są nam te same wartości, koncentrujące się wokół rodziny. Bezpieczeństwo najbliższych, stabilność, realizacja życiowych planów i aspiracji. Świadome decyzje, poczucie kontroli. Dzielenie radości – i pewność wsparcia w trudnych sytuacjach. Ubezpieczenia Avivy pomagają rodzinom w realizowaniu takiego pomysłu na życie – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Avivy.

m-kozuchowska1
Nowocześni ludzie, którzy chcą mieć poczucie kontroli nad swoim życiem i cenią rodzinne szczęście, potrzebują ubezpieczeń na zdrowie i życie. Nowoczesne polisy, które oferuje Aviva, dają namacalne korzyści od razu, a nie dopiero w odległej przyszłości: dostęp do sieci prywatnych przychodni; rekompensatę za dochody utracone w czasie pobytu w szpitalu; a także środki na spłatę kredytu w razie poważnej choroby lub niezdolności do pracy.


Porównaj najlepsze lokaty
Ranking lokat

Porównaj najlepsze konta oszczędnościowe
Ranking kont oszczędnościowych
This entry was posted in Bez kategorii and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.